کنترل دوربین مداربسته با موبایل

به عنوان مثال تعیین کنید که چه فضاهایی برای نصب دوربین در اولویت هستند یا آیا فضای باز نیازمند نصب دوربین شرکت نصاب دزدگیر اماکن است یا خیر. برای مثال بعضی از مدل های دزدگیر از دیگر مدل ها گرانتر بوده و از قیمت بیشتری برخوردارند. همچنین برای دو تا سوکت نری و مادگی برق نیز باید به دو سر کابل برق بزنید تا بتوانید یک سر کابل برق را به آداپتور و سر دیگر به سوکت برق دوربین وصل کنید تا دوربین مدار بسته برق دار گردد. شرکت فرادید علاوه بر فروش حضوری، محصولات خود را به صورت آنلاین و از طریق شبکه های مجازی و سایت فرادید نیز به فروش می رساند و همه روزه محصولات بسیاری را در سطح کشور برای خریداران ارسال می نماید. اعلان ها را به تلفن شما ارسال می کند، اس ام اس را به لیستی از دوستان و آشنایان می فرستد و با افرادی که در نزدیکی مکان هستند تماس می گیرد. افرادی که علاقمند هستند در دوره آموزش دوربین مدار بسته شرکت کنند، می توانند در این صفحه سرفصل هایی که در دوره آموزش دوربین مداربسته تدریس می شود را مطالعه کنند و با کسب اطلاعات کامل اقدام به ثبت نام در این دوره نمایند.

1. برای نصب دوربین مدار بسته در اتاقهای ساختمان، باید افرادی که در آن مکان زندگی می کنند یا رفت و آمد دارند از وجود دوربین مدار بسته مطلع باشند. در این سیستم دزدگیر اماکن و منزل هیچ سیمی وجود ندارد که توسط سارق آسیب ببیند یا قطع شود. مشاوره بگیرید. زیرا ممکن است نکاتی را به شما تذکر دهند که در هیچ مقاله ای ذکر نشده است. 5-از سنسورهای بی سیم در مکان های پر تردد و شلوغ استفاده نکنید زیرا این سنسورها چه دستگا فعال باشد چه نباشد عملکرده و باتری آن به سرعت تمام می شود. سیستم های مدار بسته برای کابل کشی و نصب به سه دسته کلی آنالوگ یا HD ، تحت شبکه یا IP و بی سیم یا وایرلس تقسیم می شوند. به طور کلی سه نوع سیستم را می توان انتخاب کرد در اینجا ما کابل کشی هر سه نوع را برای شما توضیح داده ایم. BNC ها خود دارای انواع مختلفی هستند که در بخش های بعدی راجع به آنها توضیح داده می شود.

در پکیج آموزش نصب دوربین مدار بسته ، نصب انواع دوربین ip و hd ، تحت شبکه ، آنالوگ و دیجیتال را آموزش میبینند. آموزش دوربین مداربسته به دو بخش آموزش دوربین مداربسته آنالوگ و آموزش دوربین مداربسته IP (آی پی) تقسیم می گردد که در آموزشگاه فنی پویان به صورت ویژه وعملی به کارآموزان عزیز ارائه میگردد. اگر بخواهید به صورت حرفه ای در زمینه نصب انواع دزدگیر فعالیت داشته باشید بهتر است آموزش صفر تا صد نصب دزدگیر امکان و منازل را دیده باشید که شرکت در یک دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن به شما کمک می کند تا طریقه نصب دزدگیر اماکن سیمکارتی، بیسیم، کلاسیک، سایلکس، تسو، فایروال ، جی ام کا (GMK)و دیگر مدل ها و برندهای دزدگیر را نصب و راه اندازی نمایید.

در این مکان یک دوربین امنیتی بی سیم با قابلیت کنترل از راه دور نصب کنید تابتوانید با تبلت آن را کنترل کنید. دزدگیر اماکن در دو مدل تلفن ثابت و یا سیم کارتی همان طور که در بالا اشاره کردیم طراحی شده است ، به این صورت که از طریق قرار گیری سیم کارت می تواند از طریق sms و یا حتی تماس تلفنی شخص را مطلع سازد اما صفحه اصلی سیستم باید در مجاورت منبع انرژی و یک خط تلفن نصب گردد. منزل , خانه و آپارتمان در یک مکان شخصی و خصوصی است اما قوانین کشور نصب دوربین مداربسته مخفی برای منزل و شنود را جرم محسوب کرده و مجازات سنگینی برای عوامل این کار در نظر گرفته است. از آنجایی که دوربین مداربسته یکی از سیستم های پرکاربرد حفاظتی و نظارتی می باشد و امروزه در بسیاری از اماکن خصوصی و دولتی بکار رفته است، نصب دوربین مداربسته باید با حساسیت و وسواس خاصی اجرا شود و بهتر است این کار به افراد متخصص و خبره سپرده شود. از نهاد ها و ارگان های دولتی و خصوصی تا افراد عادی جامعه نصب دوربین را از نیازهای اولیه کسب وکار خود می دانند.

استاده رنساستار اطلساستار لینکاستارتاپاستارتاپ آرایشی و بهداشتیاستارک نتاستافیاستان های تولید کننده فرش دستبافاستانبولاستاندارد BEP-721استخر خانگیاستخر شنااستخراج اتریوماستخراج ارز دیجیتالاستخراج بیت کویناستخراج دوج کویناستخراج کاردانواستدلالاستراتیساستراحتاستراسبورگاسترانگاسترو سواپاستروم ایکساستفن کریاستفی گرفاستقلال خوزستاناستقلال-پرسپولیساستلاراستم سلاستن واورینکااستنلی کوبریکاستوا بخارستاستودیو معماریاستورجاستون ویلااستیبل کویناستیبل کوین دایاستیپان بوبکاستیکاستیک nftاستیک اتریوماستیک ارز COSMOSاستیک ارز آیاساستیک ارز آیوتکساستیک ارز الرونداستیک ارز الگورنداستیک ارز پنکیک سواپاستیک ارز ترااستیک ارز تروناستیک ارز دیجیتال آیاساستیک ارز سولانااستیک ارز کاوااستیک ارز کوزامااستیک پولکاداتاستیک دئودورانت زنانهاستیک دئودورانت مردانهاستیکینگاستیماستیو تولتزاستیو دیویساستیو مک کوئیناستیو نشاستیو هارویاستیون اسپیلبرگاستیون جرارداستیون سودربرگاستیون هندریاستیون واربکاسحاق خانزادیاسدالله خان اتابکیاسدالله منجزیاسدالله یکتااسطورهاسطوره شناسیاسطورههااسفندیار منفردزادهاسکاتی پیپناسکاتیشاسکاراسکار 2010اسکار 2011اسکار 2012اسکار 2013اسکار 2014اسکار 2015اسکار 2016اسکار 2017اسکار 2018اسکار 2019اسکار روگریاسکالوپاسکای ماویزاسکراباسکراب پوستاسکرچر گربهاسکلت بتنیاسکلت فلزیاسکنراسکنر Avisionاسکنر Brotherاسکنر cannonاسکنر epsonاسکنر HPاسکنر kodakاسکنر اپسوناسکنر اچ پیاسکنر ای ویژناسکنر برادراسکنر کانناسکنر کداکاسکوتراسکونتواِسکِی نتورکاسکیل نتورکاسم اصیل ایرانیاسم ایرانیاسم با معنیاسم پسراسم پسر ایرانیاسم پسر ترکیاسم پسر ترکی با معنیاسم پسر شیکاسم پسر کردیاسم پسر لریاسم پسرانه لریاسم پسرخارجیاسم خاص ترکیاسم دختراسم دختر ایرانیاسم دختر ایرانی جدیداسم دختر در شاهنامهاسم دختر شیکاسم دخترانه ترکیاسم دخترانه شیکاسم شیکاسم فرانسوی شیکاسم کردیاسم لری خاصاسمارت واچاسمارت واچ Midsunاسمارت واچ میدساناسماعیل پوررضااسماعیل خلجاسماعیل ساقیاسماعیل سلطانیاناسماعیل شنگلهاسماعیل عفیفهاسماعیل غفاریاسماعیل کهرماسماعیل محمدیاسمال فوروارداسمبل پروتکلاسمهای زیبای لریاسنپاسنپ تریپاسنپ دکتراسنپ فوداسنپ مارکتاسنوکراسنوکر قهرمانی جهاناسوالدو آردیلساسون گوران اریکسوناشپیتیم آرفیاشتفان افن برگاشتوتگارتاشکان کمانگریاشلی کولاصطلاحاتاصطلاحات املاکاصطلاحات بازار ارز دیجیتالاصطلاحات فرمول یکاصطلاحات فوتبالیاصغر بیچارهاصغر پیراناصغر رفیعی جماصغر سمسارزادهاصغر شاهوردیاصغر عبدالهیاصغر فرهادیاصغر نعیمیاصغر نقی زادهاصول خانه تکانیاعتراض هنریاعظم رهبراف تی ایکسافبیآیافتتاح حساب بانکینوافتتاح حساب بلوبانکافتتاح حساب در ویپادافتر شیوافراتترافزایش بهره وریافسانهافسانه بایگانافسانه چهره آزادافسانه ناصریافسانه های ازوپافسانههای ایرلندیافسانههای قدیمیافسر اسدیافسردگیافشین سنگ چاپافشین عزیزیافشین هاشمیافشین یداللهیافق رویدادافکار مثبتافکار منفیافیلیت مارکتینگ ایرانافیلیت مارکتینگ چیست؟

دستگاه های ضبط کننده به دو دسته تقسیم می شوند ، NVR و DVR که با استفاده از این دستگاه شما می توانید هر زمان به فیلم های قبل نیاز داشتید آن ها را بررسی کنید . یک سیستم دوربین مداربسته متشکل از دوربین های مداربسته، دستگاه ضبط کننده یا ریکوردر (DVR & NVR) ، کابل و اتصالات ، منبع تغذیه و نمایشگر می باشد. در هر صورت فراموش نکنید که دستگاه ضبط کننده و مانیتور به منبع تغذیه خوبی نیاز دارند. با توجه به ضعفی که در عملکرد دوربینهای مداربسته وجود دارد نیاز به نصب دزدگیر منازل بیشتر میشود. همان طور که گفته شد، نمایندگی های بسیاری در زمینه نصب دوربین مداربسته فعالیت می کنند، اما باید از عملکرد درست و بدون نقص این شرکت ها اطمینان حاصل کرد تا بعدها دچار مشکل نشد. از طرف دیگر این دزدگیرها با قابلیت نصب سیم کارت، امکان برقراری تماس تلفنی با صاحب کار بدون نیاز به سیم تلفن ثابت شهری را دارند.

یکی از بهترین دوربین های مداربسته 24 ساعته در اطراف فرودگاه ها ، بندرها ، تابلوها و بسیاری از زیرساخت های مهم دیگر با تصاویر با کیفیت و بدون توجه به ساعات روز است. این NVR میتواند تصویر 3 دوربین مدار بسته شبکه را ضبط کند ( یا حتی تصاویر بیشتر اگر توسط NVR پشتیبانی شود). کابل های شبکه توسط کانکتور های شبکه RJ45 به تجهیزات شبکه مانند سوئیچ ، دوربین و یا NVR وصل می شوند. اگر سوئیچ های شبکه استفاده شده در یک سیستم مدار بسته IP دارای قابلیت POE باشد ، از همان یک کابل شبکه متصل شده بین دوربین و سوئیچ می توان برای تغذیه دوربین ها استفاده نمود اما در صورتی که سوئیچ شبکه استفاده شده از نوع معمولی باشد باید برای هر دوربین یک کابل برق مجزا مانند آنچه در سیستم آنالوگ به آن اشاره شد کشیده شود. اما می تواند به عنوان یک سری نشانه ها در رای دادگاه موثر باشد و به حکم قاضی کمک کند. برای نصب دوربین مداربسته در تهران بایستی یک سری نکات مهم را در نظر بگیرید. بنابراین اگر در خصوص نصب دوربین مداربسته اطلاعی ندارید، بد نیست تا سری به وب سایت الرت ایران بزنید تا هم دوربین مداربسته مناسب خود را پیدا کنید و هم از خدمات پس از فروش این مجموعه بهره مند شوید.

علاوه بر اینها انتخاب مناسبترین محلها جهت نصب دوربین که بهترین زاویه دید را داشته باشد، انتخاب تجهیزات ذخیرهساز با حجم ذخیره سازی مناسب برای پروژه شما متناسب با ابعاد ساختمان و مساحت مورد پوشش و آسیبناپذیرسازی سیستم حافظتی در برابر سارقین و پدیدههای طبیعی مانند بارش باران هم از دیگر اقداماتی است که یک نصاب دوربین مدار بسته مشهد حتما در روند کار و اجرای پروژه به آن توجه دارد. بهترین دزدگیر منزل با هدف حفاظت از محیط داخلی و بیرونی منزل , خانه یا آپارتمان در برابر ورود افراد غیر مجاز نصب می شود و به خوبی هرگونه تحرکی را در محیط دریافت کرده و اعلام می کند. هیچ وقت از افراد مبتدی نخواهید برایتان کار امنیت و حفاظت یک کارخانه را انجام دهند. مثلا تعداد دوربین هایی که برای حفاظت از ساختمان های مختلف مورد نیاز است متفاوت است. در هنگام نصب دوربین مداربسته، ممکن است با توجه به تعداد دوربین های موجود در پروژه حفره ها و سوراخ هایی در دیوار ایجاد شود که چندان خوشایند نباشد.

این مسئله سبب می شود که مدل مدنظر شما از سیستم های ابتدایی حسگر های بیشتری داشته باشد. نصابهای ماهر معمولا هزینه بیشتری را بابت نصب دوربینها دریافت میکنند. حفظ امنیت در تمامی مراکز از درجه اهمیت بالایی برخوردار است، این امنیت زمانی از درجه اهمیت بیشتری برخوردار خواهد شد که بخواهیم امنیت یک مجموعه شبکه یا اتاق سرور را تامین کنیم. نظارت کردن بر تمام محیط ساختمان هم گران و هم ناکارآمد است، بنابراین باید مناطقی که بیشترین نیاز به نظارت را دارند در اولویت قرار دهید. اگر شما هم قصد خرید دوربین مداربسته و نصب دوربین ها در فضاهای تجاری و مسکونی مورد نظر خود را داشته باشید با یک چالش مهم روبرو می شوید. فضای جلوی دوربین نباید شامل پوشش های مختلف گیاهی یا مصنوعی باشد چرا که این پوشش ها میدان و عمق دید دوربین را کاهش می دهند. این دستگاه ها می توانند بصورت 24 ساعته تمام اطلاعات را دخیره کنند و یا با تنظیمات خود فقط در ساعات مشخصی عمل ضبط و ذخیره سازی انجام دهند . هزینه خرید تجهیزات مورد نیاز برای نصب دزدگیر که شامل پنل مرکزی، سنسور و بلندگو می باشد و هزینه اجاره مغازه که بسته به موقعیت مکانی و متراژ متفاوت است را نیز باید در نظر گرفت.

نصب و راه اندازی هر یک از این دوربین ها با هم متفاوت بوده و یک نصاب دوربین مدار بسته باید در رابطه با چگونگی نصب آنها اطلاعات کافی داشته باشد. شرایط نصب دوربین مداربسته با توجه به مکان و فرد درخواستدهنده از لحاظ ارتباط با محل مورد نظر متفاوت است. دزدگیرها از لحاظ سیستم کارکرد به چند دسته طبقه بندی می شوند که هر کدام برای فضای خاصی مناسب است. در برخی موقعیت ها ، نصب دوربین در فضایی که در معرض دید همه باشد می تواند به لحاظ روانی جلوی بسیاری از فعالیت های مجرمانه را بگیرد لذا در این موارد باید از دوربین های با ظاهر بزرگ تر و در محلی که در معرض دید همه باشد استفاده نمود.

شرکت فرادید با نصابان متخصص و مجرب در زمینه نصب دوربین مداربسته قرارداد دارد، به طوری که برای برخی از اداره جات و سازمان های دولتی کار نصب انجام داده است و رضایت مندی این شرکت ها گواه کار درست و بی نقص نصابان شرکت فرادید می باشد. ضمنا در مواردی که دوربین درون ساختمان نصب می شود معمولا کابل ها از درون داکت های پلاستیکی عبور داده می شوند. در صورت استفاده از هارد دیسک های معمولی، نه تنها در ذخیره تصاویر احتمال کاهش نرخ فریم را خواهید داشت، بلکه احتمال خراب شدن هارد و عدم ذخیره تصاویر نیز وجود دارد. دستگاه رکوردر یا ضبط کننده ویدئو تمامی تصاویر پیش روی دوربین مداربسته را ثبت و ضبط می کند . می بایست در مکان موردنظر امکان اتصال به برق و یا پریز برق وجود داشته باشد. سیستم مداربسته وای فای با توجه به سهولت نصب و امکان جابجایی دوربین ها و همچنین عدم نیاز به کابل کشی همواره در بین مشتریان از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. پس از نصب فیزیکی دوربین ها و کابل کشی های مورد نیاز ، عملیات سخت افزاری راه اندازی یک سیستم مدار بسته به اتمام می رسد.

در قسمت های دیگر در خصوص نحوه نصب دوربین مداربسته و همچنین راه اندازی نرم افزاری آن برای شما خوانندگان گرامی آیس پلاس توضیح خواهیم داد. افزایش بهرهوری کارمندان و پرسنل مشغول به کار در اداره یکی دیگر از مواردی است که با نصب و اجرای دوربین مداربسته محقق میشود. هایلوک نیز ورژن اقتصادی هایک ویژن است که با قیمت کمتری عرضه میشود. علاوه بر پیمانکاران خیلی از مردم نیز متقاضی نصب دوربین مدار بسته در محیط کار و منزل خود هستند. به این ترتیب میتوانید در زمان نصب دوربین در منزل سیمها را پنهان کرده و از فرسودگی آنها جلوگیری کنید. فراموش نکنید هنگام خرید کابل دوربین مداربسته، درصدی را هم برای خطای محاسبه خود در نظر بگیرید.