این قطعه کد زمانی که کاربر ماوس خود را روی آن قرار می دهد، هر تصویر را به مدت 2 ثانیه محو می کند. برای اینکه تصویر آهسته‌تر محو شود، کافی است «2s ease» را با عدد بالاتر جایگزین کنید. اگر می خواهید عکس را سریعتر محو کنید، از «1s ease» یا کوچکتر استفاده کنید.

پس از آن، ادامه دهید و قطعه را با همان فرآیندی که در بالا توضیح داده شد، زنده کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه محو کردن تصاویر بر روی موس در وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد نحوه انتخاب بهترین نرم افزار طراحی وب و انتخاب های متخصص ما از بهترین افزونه های بازشو وردپرس را ببینید.

وقتی از قطعه راضی بودید، به بخش «درج» بروید. WPCode می‌تواند کد شما را به مکان‌های مختلف اضافه کند، مانند بعد از هر پست، فقط frontend یا فقط مدیر.

برای شروع، عنوانی را برای قطعه کد سفارشی تایپ کنید. این می تواند هر چیزی باشد که به شما کمک کند قطعه را در داشبورد وردپرس شناسایی کنید.

خبر خوب این است که WPCode به شما امکان می دهد کدهای کوتاه سفارشی ایجاد کنید. شما می توانید این کد کوتاه را در هر صفحه ای قرار دهید و وردپرس فقط در آن صفحه افکت های محو را نشان می دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه قرار دادن کد کوتاه، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه اضافه کردن کد کوتاه در وردپرس را ببینید.

در ویرایشگر کد، قطعه کد زیر را اضافه کنید:

در ویرایشگر SeedProd، به سادگی روی محتوایی که می خواهید متحرک سازی کنید کلیک کنید و سپس برگه Advanced را در منوی سمت چپ انتخاب کنید.

افزودن انیمیشن های محو با استفاده از SeedProd

اگر می‌خواهید جلوه‌های مختلف را امتحان کنید، SeedProd بیش از 40 انیمیشن دارد که می‌توانید به تصاویر، متن، دکمه‌ها، ویدیوها و موارد دیگر اضافه کنید. شما حتی می توانید تمام بخش ها و ستون ها را تنها با چند کلیک متحرک کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفاً در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدیویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک

منبع

استفاده از افکت محو شدن برای هر تصویر می‌تواند حواس‌تان را پرت کند، به‌خصوص اگر یک وب‌سایت عکاسی، یک فروشگاه عکس استوک یا هر سایت دیگری که تصاویر زیادی دارد راه‌اندازی می‌کنید.

در نهایت بر روی “ذخیره قطعه” کلیک کنید تا قطعه CSS زنده شود.

افزودن افکت محو شدن به تصاویر با استفاده از CSS

پس از آن، به کادر «درج» بروید و «درج خودکار» را انتخاب کنید. سپس، منوی کشویی “Location” را باز کرده و “Site Wide Header” را انتخاب کنید.

افزودن یک انیمیشن به تصاویر روی ماوس

این کار افراد را تشویق می کند تا با تصاویر شما تعامل داشته باشند و حتی می تواند یک عنصر داستان سرایی به صفحه اضافه کند. برای مثال، تصاویر مختلف ممکن است با حرکت بازدیدکننده در صفحه محو شوند.

جلوه‌های محو یک راه سرگرم‌کننده برای جذاب‌تر کردن تصاویر است، اما راه‌های زیادی برای استفاده از انیمیشن‌ها در وردپرس وجود دارد. به عنوان مثال، ممکن است از انیمیشن‌های فلیپ‌باکس برای نشان دادن متن هنگامی که بازدیدکننده روی یک تصویر قرار می‌گیرد، استفاده کنید، یا از جلوه‌های زوم استفاده کنید تا کاربران بتوانند عکس را با جزئیات بیشتری کاوش کنند.

برای افزودن یک افکت محو شدن به تمام تصاویر خود، روی «درج خودکار» کلیک کنید. سپس، منوی کشویی “Location” را باز کرده و “Site Wide Header” را انتخاب کنید.

درج CSS سفارشی در وب سایت وردپرس شما

اگر هر یک از این اعداد را تغییر دادید، مطمئن شوید که آنها را در تمام ویژگی ها (webkit، moz، ms و o) تغییر داده اید، بنابراین افکت محو شدن در هر مرورگر یکسان به نظر می رسد.

انیمیشن‌ها راه آسانی برای جذاب‌تر کردن وب‌سایت شما هستند و حتی می‌توانند توجه بازدیدکنندگان را به مهم‌ترین محتوای صفحه‌تان، مانند لوگوی وب‌سایت یا دعوت به عمل، جلب کنند.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه رایگان WPCode را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

اکنون، اگر ماوس را روی هر تصویری در وب سایت وردپرس خود قرار دهید، افکت محو شدن را در عمل مشاهده خواهید کرد.

افزودن انیمیشن های محو تصویر به صفحات جداگانه

اکنون می‌توانید به هر صفحه، پست یا منطقه آماده برای ابزارک بروید و یک بلوک جدید «کد کوتاه» ایجاد کنید. سپس، به سادگی کد کوتاه WPCode را در آن بلوک قرار دهید.

نحوه ایجاد انیمیشن های محو برای تصاویر با استفاده از کد کوتاه

با محو کردن تصاویر برجسته روی ماوس، می توانید سایت خود را چشم نوازتر و جذاب تر کنید، بدون اینکه تک تک تصاویر را در وبلاگ یا وب سایت وردپرس خود متحرک کنید.

اکنون، می‌توانید ماوس را روی هر تصویر مشخصی ببرید تا انیمیشن محو را در عمل ببینید.

برای اطلاعات بیشتر، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد صفحه فرود با وردپرس را ببینید.

در اینجا، به سادگی ماوس خود را روی «Add Your Custom Code» قرار دهید.

ما باید CSS سفارشی را به وردپرس اضافه کنیم، بنابراین منوی کشویی “Code Type” را باز کرده و “CSS Snippet” را انتخاب کنید.

با استفاده از WPCode، یک انیمیشن محو روی ماوس را به تصاویر اضافه کنید

اما این بار کد زیر را به ویرایشگر اضافه کنید:

راه های مختلفی برای استفاده از انیمیشن های CSS در وردپرس وجود دارد، اما افزودن افکت شناور به تصاویر بسیار موثر است. انیمیشن محو به این معنی است که تصاویر شما به آرامی ظاهر می شوند یا زمانی که بازدیدکنندگان روی آنها قرار می گیرند ناپدید می شوند.

اضافه کردن یک انیمیشن محو به وردپرس

آیا می خواهید تصاویر را روی ماوس در وردپرس محو کنید؟

پس از آن، به بخش «درج» بروید، اما این بار «کد کوتاه» را انتخاب کنید.