نحوه صادرات تصاویر از فروشگاه Shopify – 3 روش آسان


چگونه تصاویر را از فروشگاه Shopify صادر کنیم؟ هنگامی که نیاز به صادرات تصاویر از فروشگاه Shopify خود دارید، پاسخ را جستجو خواهید کرد. تا آن زمان، ممکن است حتی به آن فکر نکنید. اخیرا با این مشکل مواجه شدم و آن را حل کردم. امروز قصد دارم این تکنیک ها را با شما به اشتراک بگذارم.

ممکن است از شنیدن این که Shopify در حال حاضر قابلیت حل مشکل را ندارد تعجب کنید. آنها در حال برنامه ریزی برای توسعه ویژگی های موثر هستند که به کاربران کمک می کند تصاویر را به راحتی از فروشگاه Shopify خود صادر کنند. بسیاری از مردم حتی از دانستن این واقعیت ناامید می شوند. اما ناامید شدن به جای یافتن راه حل سودی ندارد.

Shopify تنها زمانی که به تصاویر فروشگاه خود نیاز دارید بینش هایی را ارائه می دهد که کافی نیستند. با این حال، چند راه وجود دارد که می توانید برای انجام وظیفه خود اتخاذ کنید. به خواندن ادامه دهید زیرا من قصد دارم چند روش موثر را به شما نشان دهم که می توانید به شما در صادرات تصاویر از فروشگاه Shopify خود کمک کنید.

اجازه دهید به شما نشان دهم که چگونه تصاویر را از فروشگاه Shopify صادر کنید

1. از افزونه کروم استفاده کنید

Tab Save نحوه صادرات تصاویر از فروشگاه Shopify

اگر می‌خواهید یک راه‌حل فوری بدون تلاش زیاد داشته باشید، می‌توانید از برنامه افزودنی «Tabsave» کروم استفاده کنید. این افزونه نقدهای خوبی دارد و تعداد دانلود خوبی دارد. این افزونه به شما کمک می کند تصاویر را از فروشگاه خود دانلود کنید. ممکن است زمان بر به نظر برسد یا راه حل مناسبی نباشد، اما کار می کند. با پیروی از این تکنیک می توانید نیاز خود را برآورده کنید.

مردم به طور گسترده از این تکنیک استفاده می کنند زیرا بسیاری از کارشناسان روشی را برای صادرات تصاویر از فروشگاه های Shopify نیز پیشنهاد می کنند. این فرآیند شامل چند مرحله ساده است و هر کسی می تواند از این روش برای رسیدن به نتیجه مطلوب استفاده کند.

نحوه انجام کار:

  • مرحله 1: افزونه کروم را نصب کنید
  • مرحله 2: به سرپرست Shopify خود بروید
  • مرحله 3: همه محصولات را انتخاب کنید و آنها را در یک فایل CSV صادر کنید
  • مرحله 4: فایل CSV را باز کنید و URL ها را از ستون IMAGE SRC کپی کنید
  • مرحله 5: URL ها را در “لینک های دانلود خود را وارد کنید” برنامه افزودنی قرار دهید
  • مرحله 6: تصاویر دانلود شده و در دایرکتوری شما ذخیره می شوند

این روش باید برای هر کسی خوب باشد، اما اگر جواب نمی دهد یا تکنیک های متفاوتی می خواهید، تکنیک های دیگری را که در زیر توضیح می دهم را دنبال کنید.

همچنین می توانید بخوانید: بهترین اندازه تصویر برای Shopify چیست

2. از برنامه های شخص ثالث استفاده کنید

یکی از فرآیندهای ساده نحوه صادرات تصاویر از فروشگاه Shopify استفاده از یک برنامه شخص ثالث است. Shopify یک سیستم یکپارچه سازی غنی شده برای استفاده از برنامه های شخص ثالث دارد. برنامه هایی را در فروشگاه برنامه Shopify برای ویژگی های اضافی که در Shopify در دسترس نیستند، پیدا خواهید کرد. این پلتفرم Shopify را برای کاربران خود جذاب تر کرد. مانند سایر مشکلات، برنامه هایی را نیز خواهید یافت که به صادرات تصاویر از فروشگاه های Shopify کمک می کنند.

اگر راه حل آسانی برای مشکل می‌خواهید و از استفاده از برنامه‌های شخص ثالث مهم نیست، می‌توانید یکی از برنامه‌ها را برای تکمیل کار خود امتحان کنید. در این مورد، می‌توانید بررسی برنامه‌ها را بررسی کنید تا قبل از اشتراک در یک طرح پولی تصمیم بگیرید. اگر برنامه دارای نسخه آزمایشی است، لازم نیست بلافاصله نگران طرح قیمت باشید. در عوض، برنامه را امتحان کنید و ببینید آیا برنامه به حل مشکل شما کمک می کند یا خیر. اگر به خوبی کار می کند، می توانید بر اساس نیاز خود به هر طرح پولی بروید.

3. از جاوا اسکریپت استفاده کنید

ممکن است برای همه کسانی که به دنبال راه حلی برای نحوه صادرات تصاویر از فروشگاه Shopify هستند مناسب نباشد. اگر دانش کدنویسی دارید و نمی خواهید از هیچ برنامه افزودنی یا برنامه ای استفاده کنید، می توانید به سراغ کدنویسی بروید. وقتی از جاوا اسکریپت استفاده می کنید، نیازی نیست که تصاویر را تک تک صادر کنید. این کار را بدون زحمت و زمان کمتر می کند. بنابراین اگر می دانید که چگونه از جاوا اسکریپت استفاده کنید، می توانید این روند را تسریع کنید. شما می توانید از راه های مختلفی برای واکشی فایل های تصویری با استفاده از جاوا اسکریپت استفاده کنید.

برای دریافت جاوا اسکریپت می توانید از انجمن Shopify دیدن کنید یا Github را بررسی کنید. شما باید جاوا اسکریپت را دریافت کنید تا بدون هیچ زحمتی تصاویر را از فروشگاه های Shopify صادر کنید.

نتیجه

اگر به دنبال راه حلی برای نحوه صادرات تصاویر از فروشگاه Shopify، پس فکر می کنم این مقاله با به اشتراک گذاشتن راه حل ها با شما سؤال شما را حل کرده است. بنابراین اکنون این تصمیم شماست که روشی را برای حل مشکل انتخاب کرده و کار خود را تکمیل کنید.

منبع