نحوه انجام یک سفارش آزمایشی در Shopify با استفاده از شماره کارت اعتباری Shopify Test


هنگامی که می خواهید فروشگاه Shopify خود را راه اندازی کنید، باید قبل از راه اندازی فروشگاه، یک سفارش آزمایشی انجام دهید. این توسط متخصصان Shopify و Shopify توصیه می شود زیرا مزایای بیشتری از آن دریافت خواهید کرد. اگر نمی دانید چه کاری انجام دهید، در مکان عالی هستید. امروز به شما نشان خواهم داد نحوه انجام یک سفارش آزمایشی در Shopify با استفاده از شماره کارت اعتباری آزمایشی Shopify.

چرا باید یک سفارش تست بدهید؟

یک سفارش آزمایشی به شما کمک می‌کند از مشکلات احتمالی که ممکن است مشتریانتان در آینده با آن‌ها مواجه شوند اجتناب کنید. اگر قبل از راه‌اندازی فروشگاه خود این مشکلات را پیدا کردید، می‌توانید آن‌ها را حل کنید و تجربه کاربری خوبی را برای مشتریان خود تضمین کنید. علاوه بر این، می توانید اطمینان حاصل کنید که سیستم پرداخت فروشگاه تجارت الکترونیک شما به درستی کار می کند.

علاوه بر این، هنگامی که فرآیند پرداخت فروشگاه Shopify خود را آزمایش می کنید، دو نتیجه مهم دریافت می کنید. در مرحله اول، شما می دانید که آیا سیستم کار می کند یا خیر. در مرحله دوم، یک ایده واضح در مورد تجربه کاربر به دست آورید. بنابراین، این فرصتی برای شماست تا به مشتریان خود هنگام بازدید از فروشگاه آنلاین شما، تجربه تجارت الکترونیک بی عیب و نقصی را ارائه دهید.

چه مزایایی برای صاحب فروشگاه ممکن است از یک سفارش آزمایشی دریافت کند

  • یک سیستم پرداخت بی عیب و نقص دریافت کنید
  • با جزئیات مالیاتی فروشگاه خود هماهنگ بمانید
  • جزئیات حمل و نقل و اطلاعات مشتریان را تأیید کنید
  • از موجودی خود آگاه است

بیایید ببینیم که چگونه یک سفارش آزمایشی در Shopify انجام دهیم

چند راه مختلف برای انجام یک سفارش آزمایشی در Shopify وجود دارد. در این مقاله، من از گزینه Shopify “Test mode” استفاده خواهم کرد که معتقدم ساده ترین گزینه است.

ابتدا باید حالت تست را با انجام این سه مرحله آسان فعال کنید:

مرحله 1: وارد حساب Shopify خود شوید

گام 2: روی Settings کلیک کنید، سپس به Pays بروید و سپس روی Manage کلیک کنید.

مرحله 3: کادر «فعال کردن حالت تست» را علامت بزنید و روی «ذخیره» کلیک کنید.

اکنون که حالت تست را فعال کرده اید، می توانید یک تراکنش واقعی برای آزمایش کل فرآیند پرداخت فروشگاه خود انجام دهید. برای خرید هر محصولی به قسمت جلویی فروشگاه Shopify خود بروید. فقط مانند یک مشتری رفتار کنید و فرآیند پرداخت را تکمیل کنید.

همچنین می توانید بخوانید: هک صفحه Shopify Checkout برای سال 2022

شما باید اطلاعات کارت ذکر شده در زیر را وارد کنید:

نام روی کارت: از هر نامی که می خواهید استفاده کنید. کافی است حداقل دو کلمه را وارد کنید. مثال: کبیر محمود

تاریخ انقضا: هر تاریخی را در آینده وارد کنید.

CVV: هر سه رقمی را وارد کنید.

شماره کارت: برای انجام سفارش تست، شماره کارت های خاص تایید شده توسط Shopify را به اشتراک می گذارم.

شماره کارت اعتباری تست Shopify

نوع کارت شماره کارت تست
ویزا 4242424242424242
مسترکارت 5555555555554444
آمریکن اکسپرس 378282246310005
کشف کردن 6011111111111117
Diners Club 30569309025904
JCB 3530111333300000

اینها شماره های کارت اعتباری هستند که باید برای آزمایش سفارشات در فروشگاه Shopify خود استفاده کنید.

شکست در معامله را تست کنید

نوع معامله شماره کارت تست
کارت رد شد 4000000000000002
عدد نادرست 4242424242424241
معامله مورد اختلاف 4000000000000259

در صورت تمایل می توانید پیام خطا را نیز مشاهده کنید. باید از شماره های کارت اعتباری آزمایشی Shopify که در بالا ذکر شد استفاده کنید. پیغام های خطایی را که مشتریان شما می بینند که آیا کارت هایشان مشکلی دارد را متوجه خواهید شد.

می توانید ویژگی هایی مانند تاریخ انقضا، سال و کد امنیتی را بررسی کنید. اگر یک ماه مانند 15 بنویسید، پیام خطا را به عنوان یک ماه انقضا نامعتبر نشان می دهد. با تایپ یک سال گذشته، یک پیام سال انقضا نامعتبر به شما نشان می دهد. برای کد امنیتی، می توانید هر دو رقمی را که می خواهید تایپ کنید.

بنابراین، شما قادر خواهید بود یک سفارش آزمایشی را در فروشگاه تجارت الکترونیک Shopify خود اجرا کنید و بینش ارزشمندی از آنها دریافت کنید.

نتیجه

تفاوت بین خرید موفق و سبد خرید رها شده بیشتر به دلیل سیستم پرداخت است. به عنوان یک مالک فروشگاه تجارت الکترونیک، باید از تجربه خرید یکپارچه برای مشتریان خود اطمینان حاصل کنید تا به اهداف خود برسند. ذیل نحوه انجام یک سفارش آزمایشی در Shopify با استفاده از شماره کارت اعتباری آزمایشی Shopify، باید به سناریوی واقعی سیستم پرداخت فروشگاه خود پی ببرید.

منبع