منبع

پس از آن تعدادی ویژگی ممتاز برای کاربران حرفه ای ارائه می شود. این شامل:

هنگام ورود به وب سایت وردپرسی خود، از کاربر نام کاربری یا آدرس ایمیل خود خواسته می شود. در مرحله بعد، یک لینک ویژه به آن آدرس ایمیل ارسال می شود و کاربر فقط باید روی لینک کلیک کند تا به وب سایت شما منتقل شود و به طور خودکار وارد شود.

آنها به سادگی نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد می کنند و سپس روی دکمه “پیوند برای من ارسال کن” کلیک می کنند. یک لینک جادویی به صندوق پستی آنها ایمیل می شود.

تنظیمات

اگر یک حساب کاربری معتبر در وب سایت شما برای نام کاربری یا آدرس ایمیل وارد شده وجود داشته باشد، کاربر ایمیلی با لینک ورود دریافت می کند.

همچنین دکمه ای برای همه کاربران وجود دارد که توکن ها را بازنشانی می کند.

تنظیمات ورود به سیستم جادویی

این شکل از ورود بدون رمز عبور امن است زیرا پیوند فقط یک بار قابل استفاده است و پس از چند دقیقه منقضی می شود. همچنین، پیوند را فقط می‌توان در حساب ایمیل کاربر یافت، که تأیید می‌کند کاربر همان چیزی است که می‌گوید.

لینک به مدت 5 دقیقه کار می کند و سپس منقضی می شود. در صورت نیاز، همانطور که در زیر نشان می دهیم، می توانید طول عمر پیوند را در تنظیمات افزونه تغییر دهید.

امیدواریم این آموزش به شما کمک کرده باشد که یاد بگیرید چگونه با لینک های جادویی، لاگین بدون رمز عبور در وردپرس اضافه کنید. همچنین ممکن است بخواهید یاد بگیرید که چگونه یک دامنه ایمیل رایگان دریافت کنید، یا لیست ما از خطاهای رایج وردپرس و نحوه رفع آنها را بررسی کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه ورود بدون رمز عبور را نصب کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

این امر به ویژه در صورتی مهم است که شما وب سایتی دارید که کاربران باید به طور مرتب وارد آن شوند، مانند یک سایت چند نویسنده، سایت عضویت یا فروشگاه آنلاین.

این صفحه شامل تمام گزینه‌های افزونه، از جمله گزینه‌های پریمیوم است که می‌تواند توسط کاربران حرفه‌ای استفاده شود.

تنظیمات ورود به سیستم جادویی

آیا به دنبال اضافه کردن یک سیستم ورود بدون رمز عبور به وب سایت خود هستید، مانند لینک های جادویی؟

همچنین می توانید از کد کوتاه استفاده کنید [magic_login_form] برای افزودن فرم ورود پیوند جادویی به هر صفحه یا ویجت. برای جزئیات بیشتر به راهنمای ما در مورد نحوه اضافه کردن کد کوتاه در وردپرس مراجعه کنید.

این با پیوند ورود موقتی که به توسعه‌دهنده افزونه یا متخصص امنیتی می‌دهید که باید آزمایش‌هایی را روی وب‌سایت شما انجام دهد متفاوت است. در این صورت، راه حل ورود به سیستم فقط موقت است و نیازی به وارد کردن آدرس ایمیل در هر بار نیست.

پس از فعال‌سازی، افزونه به‌طور خودکار دکمه «پیوند ورود به سیستم را برای من بفرست» به صفحه ورود استاندارد شما اضافه می‌کند. این به کاربران شما اجازه می‌دهد در صورت به خاطر سپردن با استفاده از نام کاربری (یا ایمیل) و رمز عبور خود وارد سیستم شوند، یا اگر این کار را نکردند درخواست پیوند جادویی کنند.

پلاگین به طور خودکار یک دکمه پیوند جادویی را به صفحه ورود اضافه می کند

با این حال، ممکن است بخواهید به طور کلی از رمزهای عبور خودداری کنید. یک سیستم ورود بدون رمز به کاربران شما این امکان را می دهد که بدون وارد کردن رمز عبور وارد وب سایت شما شوند.

لینک های جادویی چیست؟

دو گزینه بعدی مربوط به امنیت است. به طور پیش فرض، تنظیمات Token Lifespan باعث می شود که پیوندهای جادویی پس از 5 دقیقه منقضی شوند. توصیه می کنیم این تنظیم را کوتاه نگه دارید، اما اگر کاربران شما مشکلی دارند، می توانید آن را به 10 یا 20 دقیقه افزایش دهید.

تنظیمات ورود به سیستم جادویی

لینک های جادویی رایج ترین روش ورود بدون رمز عبور هستند.