خرید دستگاه تصفیه آب، از بررسی قیمت تا انتخاب

این فیلترها قابل استفاده بر روی انواع دستگاههای تصفیه آب خانگی هستند و از معتبرترین برندهای تولیدکننده فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی در خرید تصفیه آب دنیا تهیه شدهاند. که می توانید از فروشگاه های تصفیه آب تهیه کنید . استفاده از این فیلترها توصیه نمی شود و سعی کنید جهت بهرمندی از خواص بالای آب قلیایی ، فیلترهای اورجینال خریداری کنید . چهاراهی معمولا دوام پایین ، دور ریز آب زیاد ، ایرادات و اشکالات زیاد و دقت پایین دارد و حتما سعی کنید دستگاه با شیر برقی را انتخاب کنید . فیلتر اسمز معکوس، از چندين لايه غشاء نيمه تراوا كه به دور يك لوله مركزي پيچيده شده اند تشكيل شده است. در گذشته ای نه چندان دور و تا چند سال پیش استفاده از دستگاههای تصفیه آب خانگی بمراتب بسیار کمتر از امروز بود زیرا با گذشت زمان و کم شدن منابع آب شیرین و تصفیه شده و رشد روز افزون جمعیت مخصوصا در شهرها دسترسی به آبهای تصفیه طبیعی بسیار مشکل شده و مردم ساکنین شهرهای بزرگ مجبور به خرید بطری های آبمعدنی یا استفاده از سیستم تصفیه می باشند .

لیست فیلتر های تصفیه آب

کاربرد دستگاه آب شیرین کن در کشور ما در شهرهایی که آب شور و یا طعم دار دارند می باشد و کاربرد دیگر آن در جنوب کشور در جزیره های مانند کیش ، قشم و خارک که آبی به غیر از آب دریا وجود ندارد می باشد . دیگر مدل های آب تصفیه کن مینروا دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای قلیایی، دستگاه 6 مرحله ای آب معدنی ساز و دستگاه 8 مرحله ای لامپ یو وی دار فرا بنفش می باشد که این دستگاه مناسب چاه خانگی می باشد و علاوه بر قلیایی کردن آب، با فیلتر فرا بنفش آلودگی میکروبی آب را تا 99.99 درصد از بین برده و آن را عاری از هر گونه انگل و باکتری می کند.

لیست دستگاه های تصفیه آب

این شرکت همچنین علاوه بر امکان خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب ، امکان مشاوره و ثبت سفارش تلفنی را نیز فراهم آورده است. به همین دلیل کاربرد در قیمت تمام شده در سفارش آبشیرین کن صنعتی بسیار موثر است. فیلترهای الیافی بر خلاف فیلترهای توری که ذرات معلق را در سطح خود نگه می دارند، اجازه ورود ذرات معلق را به داخل بدنه خود داده و به این ترتیب از توانایی جذب و حذف بیشتری از مواد معلق با سایز میکرونی بسیار ریز برخوردار هستند.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه فیلتر JUMBO در پیش تصفیه دستگاه پالایش آب صنعتی برای کاهش گرفتگیها روی سطح ممبران استفاده میشود لذا دارای اهمیت بالایی میباشد. این فیلتر در ابتدای نصب که داخل هوزینگ شیشه ای معمولا نصب میشود، به رنگ سفید است. معمولا جنس اکثر مخزنها فایبر گلاس است و عمر مفید آنها 3 سال است. شکل این فیلتر ها و محل قرار گیری آنها را در دستگاه در شکل زیر مشاهده میکنید . از طرفی به دلیل وجود ویژگی ها و ظرفیت ها ، قیمت تصفیه آب صنعتی در هر کدام از صنابع گفته متفاوت میباشد. در مخزن های دستگاه تصفیه آب خانگی ممکن است آب برای مدتی در مخزن باقی بماند و احتمال بازگشت طعم و بوی نامطلوب مراحل قبل تصفیه سازی وجود دارد. توجه کنید که دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای یا هفت مرحله ای دو نوع دارد و نوع تقلبی آب بدون پمپ و مخزن بوده و در واقع تنها عمل پیش تصفیه یا تمیز کردن سطحی آب رو انجام میده که تصفیه اب الترافیلتراسیون UF نیز نامیده میشوند .

قیمت دستگاه تصفیه آب

و یا به طور مستقیم و بدون هیچ گونه عملیات تصفیه ای به مصرف می رسد؟ که هر کدام در سایز و اندازه های مختلفی ساخته می شوند لذا به طور کل دارای ابعاد بسیار مختلفی هستند. آنچه در بازار به نام دستگاههای سه مرحلهای و پنج مرحلهای وجود دارد دارای پمپ و مخزن نمیباشند و البته فیلتر ممبران را نیز ندارند. تصفیه آب برند مینروا Minerva اصل تایوان، از پرفروش ترین دستگاه های تصفیه آب موجود در بازار ایران بوده که توسط نمایندگی معتبر عرضه و به فروش میرسد که در ادامه به معرفی مدل ها و قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی میپردازیم تا طبق نیاز و بودجه مد نظر خود بهترین مدل مینروا را انتخاب نمایید. هدف ما ارائه محصول و دستگاه تصفیه آب بسیار با کیفیت برای مصرف خانگی و قیمت مناسب است که بتواند در خدمات خانواده ها و مصرف کنندگان باشد. این دستگاه تصفیه آب خانگی با دارا بودن 7 عدد فیلتر پیشرفته و با کیفیت میتواند آبی تمیز، خالص و گوارا در اختیار شما مصرف کننده گرامی قرار دهد ، این یک شعار تبلیغاتی نیست !

این فیلتر در مسیر آب خروجی از فیلتر ممبران و هم چنین، بعد از مخزن ذخیره قرار می گیرد، تا اگر آب برای مدتی در مخزن ماند و طعم آب تغییر کرد این فیلتر طعم و بوی مناسب را به آب باز می گرداند. این فیلتر در مسیر آب خروجی از ممبران و همچنین مخزن ذخیره قرار میگیرد تا بو، رنگ و مزه احتمالی ایجادشده در مخزن ذخیره و یا مقادیر باقیمانده آنها که از فیلتر اسمز معکوس عبور کردهاند را از آب حذف کرده و طعم آب را تثبیت کند.فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب سول آکوا ، فیلتر مرحله پنجم دستگاه تصفیه آب می باشد.این فیلتر قابلیت نصب روی اکثر دستگاه های تصفیه آب را داراست. همچنین این فیلتر کربنی میتواند ذرات و ترکیبات شیمیایی مضر باقی مانده در آب را حذف کند. هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای با ممبران ژاپنی آنچنان تفاوتی با ممبران فیلمتک آمریکایی ندارد اما در عوض کیفیت این فیلتر بسیار بهتر و بالاتر میباشد .

تعویض این فیلترها کار زیاد مشکلی نیست و چند نکته دارد که بهتر است انجام دهید . از مزایای چهارراهی، میتوان به قیمت مناسب و مکانیکی بودن آن اشاره کرد؛ چرا که بدون برق میتواند کار خود را انجام دهد و برای مکانهایی که فشار آب بالایی دارند مناسب است. سیستم اولترافیلتراسیون بدون پمپ و مخزن توان تصفیه ی کامل آب آشامیدنی را نداشته و نمیتوان به عنوان یک دستگاه آب شیرین کن خانگی خوب از آن یاد کرد اما اسمز معکوس روشی است که با دقت 0,0001 میکرون یعنی حتی املاحی که با چشم قادر به دیدن نیستند و برای بدن مضر هستند را از آب آشامیدنی شما تصفیه میکند . بر اساس استاندارد فارماکوپه تمامی صنایع داروسازی موظف به تولید آب بدون یون با هدایت الکتریکی ۰.۱≥ میکروزیمنس می باشند که با نصب دستگاه Double RO و دستگاه الکترودیالیز EDI به این هدف می رسند. یک سیستم اورجینال و استاندارد در مرحله دوم از فیلتر کربن ساخته شده از پوسته نارگیل و کاملا گیاهی میباشد و بالعکس آن نیز دستگاه های تقلبی به جای فیلتر کربنی از فیلتر پر شده با آنتراسیت استفاده میشود که برای بدن ضرر هم دارد و نمیتواند کلر آب لوله کشی را جذب و تصفیه نماید.

قیمت فیلتر تصفیه آب

تعداد لایه های فیلتر را به راحتی می توان شمرد. سافت واتر بیش از نیم قرن است که در تولید دستگاه های تصفیه آب تجربه دارد و انواع دستگاه های دارای سیستم اسمز معکوس و اولترا فیلتراسیون UF را تولید می کند. در منابع معتبری اشاره شده است که ممبران اسمز معکوس میتواند ذرات درون آب را تا اندازه ۰.۰۰۰۱ میکرون تصفیه کند. فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب سافت واتر که وظیفه حذف مواد درشت آب مانند گل و لای و زنگ لوله ، کلر و مشتقات آن ، نیتریت و مواد سمی درون آب را دارند .این پک شامل سه عدد فیلتر می باشد که هر سه معمولاً با هم تعویض می شوند و عمر تقریبی آنها 6 ماه می باشد .

خرید دستگاه تصفیه آب

هنگامیکه آب تصفیه می شود به علت کم شدن مواد درون آب ، مقدار PH آب پایین می آید .این فیلتر با افزودن مقداری مواد معدنی به آب مانند کلسیوم و منیزیم به غنی شدن آب و رفع اسیدیته آب کمک می کند . این فیلتر از مهمترین بخش های دستگاه تصفیه آب صنعتی ، آب شیرین کن کشاورزی و همچنین دستگاه تصفیه آب دریایی میباشد. درابتدا برای تعویض فیلتر، شیر آب ورودی را ببندید و همچنین دستگاه را از برق بکشید . مدت زمان تعویض این فیلتر هر 6 ماه یک بار است.

لذا جهت خرید و سفارش این فیلتر باید نکاتی را رعایت کنید. خرید و سفارش فیلتر هایممبران با کمتر از 13 لایه توصیه نمی شود. وظیفه فیلتر کربن پودری از بین بردن کلر در آب یا کم کردن مقدار آن است. با کلیک بر روی نام آن ها شرح خدمات و محصولات آن ها را مشاهده نمایید. همان طور که گفته شد حساسیت این فیلتر ها بسیار بالا است. به دلیل حساسیت بالا و پیشگیری از مشکلات احتمالی توصیه میشود از کارشناسان فروش دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس مشاوره بخواهید.