بعد چه می آید؟

در WPBeginner، ما این کار را با آموزش های نوشتاری آسان و قابل فهم خود انجام دادیم، در حالی که Shawn در WP101 آموزش ویدیویی ممتاز را ارائه داد.

راستی شما

وردپرس یک پلتفرم متن باز است و منبع باز یکی از بهترین ایده های نسل ماست. این قدرت را دارد که زندگی بسیاری از مردم را در سراسر جهان تغییر دهد، مانند زمانی که برای اولین بار به ایالات متحده مهاجرت کردم.

من واقعاً در مورد دومی هیجان‌زده هستم، زیرا معتقدم که آموزش کمک می‌کند تا زمین بازی برابر شود، و این مأموریت بنیاد بلخی من است.

هدف من ایجاد بهترین ویدیوهای آموزشی وردپرس به سبک کلاسی است تا به رشد وردپرس در سازمان ها، سازمان های دولتی و همچنین در سطح مدرسه و دانشگاه کمک کند.

پس از 14+ سال از ایجاد ویدیوهای آموزشی وردپرس، زمانی که شاون آماده رفتن به فصل بعدی زندگی خود بود، ما شروع به صحبت در مورد آینده WP101 و انتقال میراث او به جلو کردیم.

WPBeginner و Awesome Motive بدون شما اینجا نبودند، و من فقط می خواهم بگویم که چقدر از همه شما قدردانی می کنم.

امروز، بسیار هیجان‌زده هستم که به اشتراک بگذارم WP101 به Awesome Motive می‌پیوندد و آنها اکنون بخشی از خانواده محصولات WPBeginner هستند.

علاوه بر سری محبوب WordPress 101 برای Gutenberg و Classic Editor، کتابخانه فعلی همچنین شامل آموزش های ویدئویی برای افزونه های برتر وردپرس از جمله WooCommerce، WPForms، Elementor، Beaver Builder و غیره است.

کتابخانه دوره WP101

این یک ماموریت بزرگ است و من به کمک شما نیاز دارم. اگر تجربه ای در زمینه طراحی آموزشی یا نسخه های بالاتر دارید، دوست دارم با شما چت کنم تا ببینم چگونه می توانیم با هم کار کنیم تا وردپرس را به کلاس ها و دانشگاه ها بیاوریم. لطفا از طریق فرم تماس WPBeginner برای من پیام ارسال کنید.

خوشحالی زیادی به من می دهد که در کنار یک دوست باشم و در حالی که فصل بعدی حرفه اش را دنبال می کند، به او خروجی را که شایسته آن است پیشنهاد دهم. در عین حال، این یک افتخار و یک امتیاز است که شاون برای پیشبرد این ماموریت به ما اعتماد کرد.

در حالی که استعداد در همه جا وجود دارد، فرصت ها وجود ندارند. من می‌خواهم از پلت‌فرم آموزشی WP101 استفاده کنم تا فرصت‌ها را در همه جا به ارمغان بیاورم، بنابراین می‌توانیم به شکل‌دهی آینده وب برای میلیاردها نفر در سراسر جهان کمک کنیم.

با WP101، به بیش از 200+ فیلم آموزشی وردپرس دسترسی خواهید داشت که همه چیزهایی را که برای یادگیری رابط کاربری وردپرس در قالب سبک دانشگاهی نیاز دارید را پوشش می‌دهد.

مثل همیشه، من می خواهم از شما برای حمایت مداوم شما از WPBeginner تشکر کنم.

من با Shawn Hesketh، بنیانگذار WP101 برای مدت طولانی دوست بودم و بیش از یک دهه از همکاری لذت بردیم. من برای تأثیر عظیمی که او در رشد جامعه وردپرس داشته است، تحسین و احترام زیادی قائل هستم.

سید بلخی و شاون هسکت در پرسنومیکس